Forumumuza Hoş Geldiniz, Umarız Forumda İyi Vakit Geçirirsiniz.

Forum kuralları!

Merhaba! Forumlarımızda herhangi bir aktivitede bulunmadan önce, forum düzeni ve kalıcılığı için lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Forum Kuralları
Reklam Ver ! Reklam Alımları Başlamıştır Sizde Reklam Vermek İstiyorsanız Hemen Buraya Tıklayın.
Duyuru:! Forumumuzla İlgilenecek Deneyimli Moderatörler Arıyoruz. Başvuru İçin Buraya Tıklayın.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Websitem sizce ne kadar başarılı olabilir ?
(Okunma: 1053)
Qzen
Merhabalar websiteme gerekli çalışmaları yaparak, iyi olmak için çabalarıma 20 gün önce başladım. 20 günde sitemi 1.800 kişi ziyaret etti. Peki , daha da iyi olabilir miyim? Ama iyi olmak hep insanı daha iyi olmak için çabalamaya iter. Bu yüzden kendime belli bir hedef koydum günlük 10 k hit. Sizce bu kadar başarılı olabilir miyim?

Günlük tekil ziyaretçim şuanda 70-100 arası değişmektedir.
Dünyayı değiştirebilmek için cesaret | Dare to change the world.

Size 1 Tavsiyemiz Var !
Teşekkür Edenler:
[NEO]
Tabi olabilirsiniz siteniz konu olarak çok iyi çünkü sosyal medya ile beraber kullandığınızda hedeflerinizi bile aşabilirsiniz ilk tavsiyem sosyal ağlarda sayfalar oluşturup yükselmeye çalışmanız ve güncel olarak paylaşımlarda bulunmanız.
Teşekkür Edenler:
Qzen
(09-02-2015, Saat: 02:58)[NEO] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabi olabilirsiniz siteniz konu olarak çok iyi çünkü sosyal medya ile beraber kullandığınızda hedeflerinizi bile aşabilirsiniz ilk tavsiyem sosyal ağlarda sayfalar oluşturup yükselmeye çalışmanız ve güncel olarak paylaşımlarda bulunmanız.

Öneriniz için çok teşekkür ederim , dikkate alacağım Smile
Dünyayı değiştirebilmek için cesaret | Dare to change the world.

Size 1 Tavsiyemiz Var !
Teşekkür Edenler:
jdsezer
Thumbs Up 
Makalelerini Özgün Yazmaya Dikkat et okuyucu kitlesini robotlardan oluşturma gerçek kişi ve şahıslar olsun daha başarılaı olacağına inanıyorum primde yapman gerek sponsorluk vs...
Teşekkür Edenler:
serdarcanistanbul
BENCE OLURRRRRRR
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Tarih: 23-08-2017, Saat: 22:31